NETSPOR LİG TV İZLE

netspor tv izle


NETSPOR TV KİMDİR VE NASIL YAYIN YAPARLAR ?


Sizlere Netspor hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Netspor kıbrıs lokasyonlu ve yasadışı bir bahis sitesine ait bir yayın kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Hizmet kalitesine diyecek sözümüz yok. Ancak Türkiye’de kaçak lig tv izle‘mek ve bu yayınları site yoluyla piyasaya sürmek yasaktır. Bunun önüne geçmek için Lig Tv platformunu bünyesinde barındıran Digital Platform İletişim Hizmetleri AŞ. her türlü yasal hakkını kullanarak siteleri TİB kuruluşuna şikayet ediyor ve sitelerin engellenmesini sağlıyor.
Yayın yapmak için çeşitli kaçak yollara başvuran Netspor sürekli olarak domain değiştirmektedir. Son olarak domaini netspor9tv olarak değiştiren şirket, yayınlarında spikersiz, reklamları engelleme ve sessiz olarak çeşitli yollara başvurmaktadır. Bakalım bu şekilde ne kadar ilerleyebilecekler.


NETSPOR TV İZLEMENİN EN KOLAY YOLU NEDİR ?


Netspor tv izlemek için dns ayarlarınızı değiştirmeniz gerekmektedir. VPN VE VDS kullanarakta izleme fırsatını elde edebilirsiniz. Kalite olarak tabi ki istediğiniz performansı bulamayacaksınız. Kullanıcı şikayetleri oldukça yüksek olan sitede, sizin memnuniyetinizden çok tamamen kişisel hit çekme ve kullanıcı sağlama olarak kurulduğu için memnuniyetsizliği gözardı edeceksiniz.


BİZDEMAC NETSPOR TV’Yİ DESTEKLİYOR MU ?


Bu sorunun içtenlikle ve doğru olarak yanıtı, kesinlikle desteklemiyoruz. Bizdemac olarak kaçak lig tv yayınına karşı olduğumuz gibi bu yayınları veren kuruluşları şikayet ediyoruz. Sizlere de kesinlikle önermiyoruz. D smart izlemeplatformu zaten sizler için takımınızın karşılaşmalarını aylık uygun paketler halinde sunmuş bulunmaktadır. Bizler sizlere radyo yayını verip ordan dinlemenizi sağlıyoruz.
Bizdemac.com sizlere iyi seyirler diler.

Banko Kuponlar

Son Yorumlar