MAÇ YAYINLARI

Dünyanın en ateşli taraftarlarına sahip ülkelerden biride şüphesiz Türkiye’dir. Ülkemizde taraftarların ne denli takımlarına bağlı ve her maçta yalnız bırakmadıklarını görmekteyiz. Futbol coşkusunu tribünlerde izleyerek hem adrenalin dolu bir maç izlemek hem de takımlarını yalnız bırakmamak adına maçlarına giden taraftarların yanı sıra maçın oynandığı şehre uzak diğer taraftarlarda Lig TV veya D Smart aboneliği alarak takımlarının hiçbir maçını kaçırmamaktadır. Fakat yayıncı kuruluşlarının ligin başlamasından birkaç ay sonra abonelik ücretlerine dayalı olarak aylık faturaların kabarık olması taraftarların aboneliği iptal ettirme derecesine getirmektedir. Yayıncı kuruluş tarafından sunulan maç yayınları ne kadar kaliteli olursa olsun yayıncı kuruluşların sözünde durmaması ve ağır faturalar çıkarması taraftarları canından bezdirmiş durumda.


BEDAVA D SMART İZLE

Buna hitaben teknolojinin de gelişmesiyle birlikte özelliklede taraftar kesimleri çeşitli web siteleri açarak bu siteler üzerinden TV’den canlı maç izle ile ilgili kategorileri barındırarak D Smart ve Lig TV gibi canlı maç yayını yapan görüntüleri anlık olarak internet üzerinden tüm ziyaretçilerine sunmaktadır. Yayıncı kuruluşun uygulamış olduğu ağır faturalar ve aynı zaman’da taraftarların ücret ödemeden maç izleme isteği bu tür canlı maç izleme sitelerinin büyümesinde büyük rol oynamıştır. Günümüzde artık birçok site canlı olarak maç izleme keyfini sunarken, aboneliği olmayan insanlarda kahvehaneler ve kafeteryalara akın etmeyi bırakmış, evlerinde uzanarak online bedava maç izleme sitelerine erişim sağlayarak takımlarının tüm sezon maçlarını donmadan rahatlıkla izleyebilmektedir.

LİG TV MAÇLARINI DA İZLEYEBİLİR MİYİM?

Sadece D Smart değil aynı zaman’da şifreli olarak yayın yapan Lig TV ve diğer spor kanallarını da hiçbir ücret ödemeden bedava izleme şansına sahip olabilirsiniz. Bu durum sadece Türkiye Ligi içinde geçerli olmamakla birlikte, aynı zaman’da Şampiyonlar Ligi ve diğer Avrupa liglerini kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Google veya benzeri arama motorlarından maç izle terimlerini arattırarak karşınıza çıkacak olan kaliteli canlı maç izleme sitelerine erişim sağlayarak dilediğiniz maça tıklayıp anında online olarak izleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan maç yayınlarını ister tablet veya dilerseniz akıllı telefonlarınızdan da rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Banko Kuponlar

Son Yorumlar